Isıtsan Mühendislik

Vaillant Isıtsan Mühendislik Yetkili servis

 

 

1997 yılında kurulan ISITSAN , 2000 yılından beri Küçükçekmece İlçesinde VAILLANT bayisi olarak her aşamada kalite anlayışıyla çalışmaya devam etmektedir. Firmamızın mühendislik firması olması, yaptığı taahhütlerde, malzeme ve hizmet kalitesini gözetmesindeki en önemli artısıdır. Bu hassasiyet neticesinde firmamız bağımsız ölçüm şirketine yaptırılan anketle VAILLANT tarafından Tüketici Memnuniyeti Ödülü ile ödüllendirilmiştir.

Önümüzdeki yıllarda önemi giderek artacak olan yenilenebilir enerji kullanımı konusunda firmamız bugünden çalışmakta ve çevre bilincinin geliştirilmesi konusunda VAILLANT’ın çalışmalarını dikkatle takip etmektedir.
Taahhüt ağırlıklı olarak çalışmakta olan firmamız, yüklendiği işlerin her aşamasında toplam kalite anlayışını benimsemekte ve tam olarak uygulanabilmesi için gerekli prosedürlerin eksiksiz uygulanmasını önemsemektedir.

 


İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde, faaliyet gösteren firmamız Isıtsan Mühendislik güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vaillant Isıtsan Mühendislik showroomumuza bekliyoruz.